UpLoyal - платформа для створення
індивідуальної програми лояльності
для бізнесу
з інтеграцією
в облікову систему

З впровадженням функції комунікації з кінцевим користувачем через додаток на iOS/Android

section-1

В чому наша перевага?

Забезпечуємо постійну присутність вашого бізнесу у житті клієнта

Uployal – це ефективний інструмент управління лояльністю ваших відвідувачів, що збільшує середній чек та частоту покупок

Відео

Чому клієнти обирають Uployal?

Ціна

Програма лояльності для вашого бізнесу

Ми впроваджуємо та інтегруємо програму лояльності у вашу облікову систему, а також пропонуємо технічну підтримку 24/7

0 +
кількість завантажень додатку
0 +
кількість позитивних відгуків
0 +
бізнеси, що працюють з нами
0 +
активні користувачі додатку
Можливості

Як це працює?

Uployal – це ефективний інструмент управління лояльністю ваших відвідувачів, що збільшує середній чек та частоту покупок

Відгуки

Що про нас кажуть клієнти

Підтримка

Додаток підтримується операційними системами Android та iOS

Регулярна розробка та оновлення версій

Технічна підтримка 24/7

Індивідуальний дизайн додатку для Вашого закладу

       

FAQ

Питання-відповідь

FAQ

Програма лояльності – це унікальний комплекс дій для стимулювання повторного продажу товарів чи послуг існуючим клієнтам, де для управління, автоматизації та аналітики дій клієнта використовується CRM-система.

Це показник задоволеності клієнта товаром чи послугою певного бренду. Зазвичай визначається повторною покупкою. Лояльність до бренду призводить до росту кількості продажів.

Бонус – це внутрішня валюта програми лояльності. Клієнти мають змогу накопичувати та розраховуватись бонусами за покупки.

Підключивши до свого бізнесу програму лояльності ви маєте змогу аналізувати дії клієнта, отримувати зворотній зв’язок 24/7 за допомогою мобільного додатку на стороні клієнта та кабінету управління та аналітики на стороні вашого бізнесу.  

В сучасних ринкових умовах все більше бізнесів відмовляються від карткових дисконтних систем і переходять на хмарні рішення. Uployal наряду з іншими перевагами пропонує унікальну систему геймифікації для клієнтів, що стимулює до використання мобільного додатку та перегляду нових пропозицій та новин.

Ми пропонуємо декілька варіантів підключення, що залежать від потреб вашого бізнесу та виділеного бюджету. Ви можете обрати готове рішення або індивідуальну розробку, де враховані всі потреби вашого бізнесу та розширений функціонал.

Система Uployal дозволяє винагороджувати клієнтів за допомогою нарахування бонусів за покупки (кешбек), суму якого ви можете встановлювати та коригувати в залежності від потреб вашого бізнесу

Uployal має здатність інтегруватись з касово-обліковою системою, що використовується у вашому бізнес (1С, Ultra, Poster, Iiko та інші)

CRM-система (з англ. Customer Relationship Management) – це програмне забезпечення, що складає систему управління взаємовідносин з клієнтами. Використовується для управління бізнес-процесами, покращення рівня обслуговування клієнтів, підвищення продажів та аналізу результатів. CRM-система Uployal складається з 2х блоків: мобільний додаток на стороні клієнта та web-кабінет на стороні бізнесу, що складає систему управління та аналітики з функціоналом, необхідним для втілення основних задач та потреб бізнесу.

Так, операційні витрати скорочуються у порівнянні з обслуговуванням та підтримкою карткових програм лояльності, де значні кошти регулярно витрачаються на виготовлення карток, друкованої продукції, SMS- та E-mail розсилок.

Накопичення та обробка даних по кожному клієнту, персоналізація пропозицій для клієнтів, сегментування та виявлення персональних вподобань.

Uployal слугує додатковим інструментом оцінки персоналу, з повним доступом до системи відгуків та оцінок з можливістю додаткової мотивації працівників.

Клієнти мають змогу надсилати зворотній зв’язок після кожної здійсненої покупки: таким чином бізнес оперативно отримує своєчасну ідентифікацію проблем з товаром чи сервісом, оцінку роботи персоналу, якість обслуговування, є мірою задоволеності товаром чи послугою.

Блог

Будь в курсі наших новин