Більшість компаній використовують програми лояльності, щоб утримати своїх клієнтів і підвищити їх зацікавленість. Але запустити програму лояльності непросто. Компанія повинна докласти максимум зусиль, щоб домогтися успіху в умовах жорсткої конкуренції.

Щоб продати програму лояльності для бізнесу, більшість компаній просувають свої програми лояльності агресивно. Це працює, тому що агресивний маркетинг дозволяє людям дізнатися, що програма лояльності пропонує їм і як програма лояльності підвищує цінність продукту або послуги. Коротше кажучи, маркетинг програми лояльності змушує клієнтів використовувати ваш бренд.

Коли бізнес має намір підвищити впізнаваність бренду, необхідно враховувати дві мети – інформувати своїх нових клієнтів про свої програми лояльності і підтримувати існуючу клієнтську базу в цільових кампаніях. Ця стаття містить три цінних ради, які стануть орієнтиром для компаній, які хочуть запустити успішні програми лояльності. Щоб отримати додаткові поради та рекомендації, зв’яжіться з представниками Uployal сьогодні.

1. Припиніть переоцінювати ваші дисконтні карти

Програми лояльності є неповними без знижок. Знижки є і завжди будуть фундаментальною частиною програм лояльності. Але іноді занадто багато знижок – це не дуже ефективно. Наприклад, якщо покупець вже вирішив купити ваш продукт або послугу, то велика знижка, пропонована в рамках програм лояльності, є свого роду тратою на таких клієнтів. Кращий спосіб запустити програму лояльності – запропонувати різні види лояльності для нових клієнтів і для постійних клієнтів, які, як ви знаєте, будуть купувати ваш продукт в будь-якому випадку.

2. Придумайте нові способи, щоб клієнти відчували себе особливими

Програми лояльності, що пропонують прості знижки, не завжди подобаються всім клієнтам. Це те, до чого вони звикли і такі пропозиції не стимулюють почуття клієнтів. Саме тут необхідно використовувати емоційну привабливість для створення асоціацій з програмами лояльності. Емоційні зв’язки та ті, що запам’ятовуються гарантовано вплинуть на клієнтів. Бізнесу необхідно зробити ексклюзивні пропозиції для своїх постійних клієнтів, щоб вони відчували себе особливими і відрізнялися від звичайної клієнтської бази компанії.

3. Знайте свого клієнта і відповідним чином персоналізуйте програму

Такі бренди, як L’Oreal, роблять це. Вони персоналізують свої програми лояльності. Персоналізація може бути легко здійснена в програмах лояльності, тому що дані, зібрані за допомогою цих програм, дають компаніям прекрасну можливість детально вивчити своїх клієнтів. За допомогою цих даних бренди можуть розробити індивідуальні та ефективні дисконтні стратегії та практичні винагороди, орієнтовані на конкретні сегменти клієнтів.

Ці три поради допоможуть брендам ефективно управляти програмами лояльності і досягти бажаних результатів в найкоротші терміни. Хоча це ще не все, що можна зробити, щоб програма лояльності була успішною, ці три поради дадуть вам уявлення про те, як потрібно керувати програмою лояльності вашого бренду.